fbpx

Anahtar Teslim İnşaat

Bir yapının bütün araç, gereç ve işçiliği yüklenici şirket tarafınca karşılanıp, bütünüyle eksiksiz tamamlamış halde sahibine teslim edilmesine anahtar teslim denir.

Anahtar teslim; bir konutun bütün işlemlerinin eksiksiz olarak tamamlanması ve bu halde alıcıya teslim edilmesidir. Projeyi hayata geçiren yüklenici şirketin konutun bütün harcamalarını karşılayarak, tamamlanmış konutu teslim etmesidir. Bu tür konutlar inşaat müteahhit şirket tarafınca yapılır ve konutla alakalı bütün her şey şirket tarafınca bitirilir. Konut bakarken topraktan yahut maketten satın alabilirsiniz. Bunları yaparken daha çok kâr edebilirsiniz.

Anahtar Teslim Projeler

Anahtar teslim proje, adından da anlaşılacağı üzere, inşa edilen mesken yahut binaya dair bütün gider ve işlerin eksiksiz olarak tamamlanarak alıcıya teslim edilmesidir. Diğer bir deyişle, anahtar teslim mesken, tamamlanmış oturuma hazır mesken anlamına gelir. Anahtar teslim konutlarda yapının bütün işçiliği yüklenici şirket tarafınca tamamlanmış olup, müşteri kişiye anahtarı teslim edilecek duruma getirilmiştir.

Bu doğrultuda, ödemenin yapılması ve tapu işlemlerinin tamamlanması durumunda, alıcının konutun anahtarını alması eş zamanlı olarak gerçekleşir. Bu sayede, ev alma periyodu süratli ve sorunsuz bir halde tamamlanır.

Anahtar teslim konutun avantajları nelerdir?

Anahtar teslimli mesken alımları en emin satış seçeneği olarak değerlendirilir.
Özellikle kiracı olanlar için mühim bir avantaj sunuyor. Anahtar teslimde kira ödemesi yapılması gerekmiyor. Hemen eve taşınmak olası oluyor. Böylece bu tür konutlar için mesken kredisi kullananlar ek olarak kira ödemesi yapmayacağı için extra bir maliyette yüklenmemiş oluyor.

ARSANIZA ÖZEL DOĞRU PROJENİN ÖNEMİ

Yılların emek ve birikimleriyle almış olduğunuz arsanıza bir ev yaparken atlanmaması ihtiyaç duyulan en mühim konulardan olan doğru projenin uygulanmasında CAP YAPI sizlere kılavuz olacaktır. Nedir doğru proje diye soracak olursanız; kullanıcı için en müsait, bölgenin emlak değerlerini gözeterek, bölgenin dinamik ve eksiklerini gözeten ve satılmak istenildiğinde satışını kolaylaştıracak projedir. Birçok şirket müşterilerini kaybetmemek için müşterilerine en ucuzu sunmaya çalışır bunun doğruluğu ise tartışılır. CAP YAPI olarak bizler arsanın değerine, müşterimizin bütçesine ve bölgenin dinamiklerine müsait müşterimizin evini satmaya karar verilmiş olduğu ilerleyen yıllarda satışını tasavvur ve tatbik farkıyla kârını artıracak ve bizi tercih etmiş olduğu için pişman olmayacağı bir hizmet sunmaktır.

Hayalini kurduğunuz anahtar teslim evi CAP YAPI ve uzman kadrosuna bırakın, Biz sizi dinliyoruz ve size kıymet veriyoruz. Birlikte modern ve kaliteli bir proje hazırlayalım. Tüm modelleri, renkleri ve tasarımları siz seçtiğiniz, seçimlerinizi  Mutluluğa dönüştürebildiğimiz yaşam alanlarınız olsun istiyoruz. Sözleşmemizi imzalayalım ve projelerimizi çizerek onaya sunalım ve taahhüt ettiğimiz sözleşme maddelerimize göre projemizi sahiplerine teslim edelim.

Sizlere, sadece eşyalarınızı getirip yaşamak kalsın.

Bu bilgiyi paylaş

Ustamca Faydalı Bilgiler

Villa Yapım İşi

Hayalinizdeki villaya ulaşmak için tüm dokümantasyon işlerini hallettiniz, CAP YAPI ya nasıl bir yapı ve hayat biçimi istediğinizi tanımladınız, projelerinizi hazırlattınız, bütçeniz optimize edildi, inşaat

Devamını Oku»

Peyzaj İşleri

PEYZAJ Görüntüsü hoş olmayan her türlü alanın güzelleştirme çalışmalarının yapılması ve çevre düzeninin sağlanması olarak ifade edilebilir. Pek çok peyzaj türünden söz edilebilmekte olup günümüzde

Devamını Oku»

Mutfak Yapım İşi

Mutfak Tezgahı Çeşitleri Nelerdir?Granit Mutfak TezgahıGranit, doğal bir taş cinsidir. Daha dayanıklı ve yüzey işlemlerine daha uygundur. Bir çok renk seçeneği mevcut olup hemen her

Devamını Oku»